Mida kirjutavad osalejad?
Mis on minu jaoks „Ekami ringid”? Minu jaoks on see taevane 911. Sellel kursusel osalen ma regulaarselt kahes keeles. See on tõeliselt vapustavalt maagiline kursus! Energiat tunnetan samamoodi nagu keskuse protsessidel, mis toimuvad kohapeal. Kursus koosneb kaheksast moodulist ning võin 100% kindlusega öelda, et minu elus on toimunud kardinaalne transformatsioon kõigis kaheksas eluvaldkonnas, mida me antud protsessil läbime. Paranesid suhted kõikide ümbritsevate inimestega, tekkis side ja kaastunne, tuntavalt vähenes sisemine dialoog, muutus suhtumine rahasse, tekkis tänutunne,  soovid täituvad palju kiiremini, ning palju-palju muud... Olen lõputult tänulik Marile ja Ekam Eesti meeskonnale selle tohutu panuse eest meie vaimsesse kasvu!
Innes, õppejõud.

Sissetulek on mitmekordistunud. Füüsiline tervis on väga tugev. Ei mäleta, millal ma viimati haige olin. Talvel võib minu peale köhida, ma võin istuda tuuletõmbuse käes. Vahepeal täituvad soovid ja unistused kiiremini, kui ma jõuan nende peale mõelda. Ei ole enam mingeid mõttetuid takistusi, mis elu keerulisemaks teevad. Tõusis keskendumisvõime. Sünnivad aina põnevamad lahendused. Stressi olen sootuks unustanud. Uni on hea. Tekkis rõõm – selline, et hing laulab ja süda õitseb.

Anna, ärinaine.

Ma kannatasin kakskümmend aastat ärevushäirete ja paanikahoogude all. Elasin ainult tablettide toel – hommikul rahustid, õhtul uinutid, vahepeal depressiooniravimi kuurid. Mitte miski ei aidanud. Pärast üht kursust lakkasid mu paanikahood päevapealt ega ole siiani tagasi tulnud. Sellest on nüüd möödas kaheksa paanikavaba (ja tabletivaba) aastat.

Ma olen tihti lihtsalt õnnelik. Täitsa niisama, ilma põhjuseta. Mul on hea olla.

Astrid, raamatupidaja.

Kuna see pakkus mulle huvi, siis ma otustasin hakata külastama teie keskust. Sellest peale on minu elu kardinaalselt muutunud. Ma tulin kuue kuuga välja 7 aastat kestnud depressioonist, millesse langesin pärast vanemate surma. Ma jätsin maha suitsetamise, alkoholi- ja kohvijoomise. Alustasin uuesti kooliteed. Mul on tekkinud visioon ja siht. Ma tunnen elust rõõmu ning naudin seda.

Sven, tudeng.

Ma osalen ringides, kuna nende tulemusel on mul vähem mõtteid. Seega tunnen oma peas rohkem rahu.
Kalev, müügijuht.

Ma enda kohta väga palju ei oskagi öelda, sest neid vanu asju mis ära läinud on lihtsalt ei mäleta enam. Aga kõrvalt teisi inimesi vaadates on muutused silmnähtavad - kasvõi nende kahe viimase 1-päevase ürituse vahel. Üks naine, kes meiega koos lõunalauas istus esimesel üritusel nägi välja tookord umbes nagu keskmist eestlast ette kujutatakse - pigem morni ilmega, ei naerata jne. Nüüd kuu aega hiljem oli nagu teine inimene, lausa säras. Ja selliseid muutusi olen ma nüüd juba palju näinud.

Tegelikult mul enda osas on vist ka midagi sarnast. Varem ma võisin mingi viha või solvumisega päevi või lausa nädalaid ringi käia, nüüd on need aga tavaliselt poole tunniga läinud. Palju kergem on, kui ei pea sellist koormat kaasas tassima.

Andrus, IT-spetsialist.

Niisiis, ringidest. Praegu ma ei suuda isegi meelde tuletada, millal ma hakkasin Ekami ringides osalema. Vist aasta tagasi. Enam ei suuda meenutada esmamuljeid. Mäletan, et jätsin ühe nädala vahele ning väga muretsesin sellepärast (hea tüdruku-viielise sündroom). Püstitasin eesmärgi, et järgmist kursust läbin algusest lõpuni, et maksimaalset tulemust saada. Siis mingil hetkel kadus ära see pime tulemustele orienteerumine ning seda asendas protsessi nautimine. Juba mitu kuud ma lihtsalt naudin seda, mis toimub, ning iga korraga avastan endas midagi uut. Nii on minu elu kooskõlas Ekami ringidega. Stressivaba elu õnnistused satuvad kõige raskema nädala peale või siis, kui mul on raske lend. Kingitus "kirg töö suhtes" tuleb siis, kui mul on loominguline kriis jne. Ma tunnen läheneva kingituse energiat juba paar päeva enne meie kohtumist ning juba siis saan sellest jõudu ammutada. Praegu ei suuda ma puhtfüüsiliselt ühtegi ringi vahele jätta. Ma liitun nendega lennujaamas, autos, kusiganes. Ma tunnen, et Ekami ringid annavad mulle jõudu ja muudavad elu järjest kaunimaks. Ka meie püsiosalejate seltskond on suurepärane, ma tunnen neist puudust ringide vahepeal.
Irina, õppejõud.